Муниципальное бюджетное учреждение дополнительного образования «Центр детского творчества Сабинского муниципального района Республики Татарстан»

Адрес: 422060, Республика Татарстан, Сабинский район, пгт Богатые Сабы, ул.З.Юсупова, дом 32
Телефон: +7(843)-622-44-59;+7(843)-622-33-89
E-Mail: sentrsaba@yandex.ru
Короткое название: МБУ ДО "Центр детского творчества"
Руководитель: Галимова Регина Владимировна

Пожар куркынычсызлыгы буенча аппликация һәм кул эшләре конкурсы

Опубликовано: 24.12.2012

Бүген – 24нче декабрь көнне ел саен үткәрелә торган, укучылар яраткан конкурска нәтиҗә ясалды. Әлеге конкурс «Пожар куркынычсызлыгы»на багышлана. Быел район буенча «Аппликация» һәм «Кул эшләре» номинацияләренә 73 эш кабул итеп алынды. Елдагыча төп оештыручылар булып Балалар иҗат үзәге белән берлектә Саба муниципаль районы Гадәттән тыш хәлләрне кисәтү бүлеге һәм ВДПО оешмасы тора. Укучыларны җиңүләре белән Янгыннарны кисәтү бүлеге җитәкчесе Галимуллин Айнур Рифкать улы тәбрикләде. ВДПО оешмасы укучыларга истәлекле бүләкләр тапшырды. Менә алар җиңүчеләр: «Аппликация» номинациясе: Олы Арташ төп мәктәбе. 1нче урын - 4 сыйныф укучысы Галимуллин Фаяз. Курсабаш урта мәктәбе. 2 нче урын - 3 сыйныф укучысы Хайруллин Сәйдәш. Сатыш урта мәктәбе 3нче урын - 4 сыйныф укучысы Мансуров Инсаф. Саба кадет-интернат мәктәбе. 1 нче урын - 5 сыйныф укучысы Латыпов Ирек. Югары Симет урта мәктәбе. 2нче урын - 6 сыйныф укучысы Гафуров Илзат. Завод-Нырты урта мәктәбе. 3нче урын - 7 сыйныф укучысы Арикеева Гөлүсә. Тимершык урта мәктәбе. 3нче урын -5 сыйныф укучысы Рахимуллина Алинә. Иштуган урта мәктәбе. 3нче урын - 5 сыйныф укучысы Галиахметова Регина. Югары Симет урта мәктәбе. 1 нче урын - 10 сыйныф укучысы Нуриев Илфат. Сабабаш төп мәктәбе. 2 нче урын - 9 сыйныф укучысы Якупов Илдар. «Кул эшләре» номинациясе: Югары Симет урта мәктәбе. 1 нче урын - 3 сыйныф укучысы Шафигуллин Шамил. Саба гимназиясе. 2 нче урын - 1а сыйныфы укучысы Ханафиев Тимур. Саба кадет интернат- мәктәбе. 3 нче урын - 2 сыйныф укучысы Галимуллина Илүсә. Иштуган урта мәктәбе. 3 нче урын - 1 сыйныф укучысы Галиева Камилла. Корсабаш урта мәктәбе. 1 нче урын - 5 сыйныф укучысы Магсумова Алсу. Иштуган урта мәктәбе. 2 нче урын - 4 сыйныф укучысы Назарова Юлия. Сабабаш төп мәктәбе. 3 нче урын - 5сыйныф укучысы Шаманов Инсаф. Югары Симет урта мәктәбе. 1 нче урын - 9 нчы сыйныф укучысы Нургалиев Фәнзил. Чын күңелебездән Сезне җиңүләрегез белән тәбрик итәбез. Өлкәннәр борчылмасыннар, Кайгы-хәсрәт килмәсен. Кызыл әтәч беркайчан да Безнең янга килмәсен!