Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Сабинская средняя общеобразовательная школа Сабинского муниципального района Республики Татарстан»

Адрес: 422060, Республика Татарстан, Сабинский муниципальный район, п.г.т. Богатые Сабы, ул. Объездная, д. 6а
Телефон: +7(843)-622-28-12
E-Mail: saba.school@mail.ru
Короткое название: МБОУ «Сабинская СОШ»
Руководитель: Яруллин Данис Нурисламович
Год основания учреждения: 2022

2024 ел - Гаилә елы

Опубликовано: 21.02.2024

Президентыбыз В.Путин 2024 елны Гаилә елы дип игълан итте. Шушы уңайдан, 19 нчы февраль көнне Саба урта мәктәбендә "Бүләк итәм күңел җылысын" дип исемләнгән гаилә бәйрәме уздырылды. Чарада мәктәбебезнең 4б сыйныф укучылары һәм аларның әниләре катнаштылар.