Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Мичанская основная общеобразовательная школа Сабинского муниципального района РТ"

Адрес: 422055, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Старый Мичан, ул. Школьная, д. 10
Телефон: +7(843)-624-23-22
E-Mail: mishansaba@yandex.ru Snmc.Sab@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Мичанская ООШ Сабинского муниципального района РТ"
Руководитель: Шайхлисламов Булат Фанитович

"Ягез әле, кызлар!"

Опубликовано: 09.03.2011

6нчы март көнне 2-7нче сыйныфлар арасында "Мәктәп гүзәле-2011" бәйгесе узды. Иң беренче кызлар үзләре белән таныштырдылар, аннары кул эшләре, бер концерт номеры, мода күрсәтү, төрле сорауларга төгәл җавап бирделәр. Бәйге егетләрнең котлаулары белән үрелеп барды. Һәрбер катнашучыга исем бирелде.

2кл - Гарифуллина Айзилә  "Нәни гүзәл"

3кл. - Хадиева Илнара "

4кл. - Хайруллина Зәлинә "

5кл. - Загидуллина Айсылу "

6кл. - Ахунова Айгөл

6кл. - Ахатова Алинә

7кл. - Галимуллина Алисә "Мәктәп гүзәле - 2011"                               исеменә лаек булдылар.

Кич белән өлкән класслар ике командага бүленеп төрле спорт ярышларында көч сынаштылар.