Государственное бюджетное общеобразовательное учреждение «Корсабашская школа-интернат для детей с ограниченными возможностями здоровья"

Адрес: 422051 Республика Татарстан, Сабинский район, село Корсабаш, улица Школьная, дом 26
Телефон: +7(843)-624-97-38
E-Mail: korsabashsaba@yandex.ru
Короткое название: ГБОУ "Корсабашская школа-интернат "
Руководитель: Шарипов Айдар Нагимович
У нас учат: 21 учитель (дефектолог)

Кросс-2011

Опубликовано: 26.09.2011

24 нче сентябрь көнне мәктәп стадионында "Кросс-2011" үткәрелде. Көн яңгырлы булуга карамастан ярышка актив катнаштылар. Соңыннан җиңүчеләргә истәлекле бүләкләр тапшырылды. Җиңүчеләр кылар арасында Рахимуллина И.1 нче, Хузиева Г. 2 нче, Сәләхиева А. 3 нче, малайлар арасында Ибраев Ф. 1 нче, Ибраев Ф-з 2 нче, Рахимуллин Р.3 нче урыннарны яуладылар. Зурлар арасында Харитонова К. 1нче, Ахмитзянова Г. 2 нче, Гибадуллина А 3 нче, Гильманов б. 1 нче Шаймурзин И. 2 нче, Нәгыймов И. 3 нче урыннарны бүлештеләр.