Государственное бюджетное общеобразовательное учреждение «Корсабашская школа-интернат для детей с ограниченными возможностями здоровья"

Адрес: 422051 Республика Татарстан, Сабинский район, село Корсабаш, улица Школьная, дом 26
Телефон: +7(843)-624-97-38
E-Mail: korsabashsaba@yandex.ru
Короткое название: ГБОУ "Корсабашская школа-интернат "
Руководитель: Шарипов Айдар Нагимович
У нас учат: 21 учитель (дефектолог)

Укытучылар көне

Опубликовано: 04.10.2013

Бүген Сабаның мәдәният йортында укытучылар көненә багышланган чара үтте. Укытучыларны муниципаль район башлыгы  Р.Н.Минниханов котлады. Мәгариф бүлеге җитәкчесе И.Ф.Шакиров та мөгаллимнәргә изге теләкләрен җиткерде. Бәйрәмнең беренче өлешендә укытучыларга РФ, РТ мәгариф һәм фән министрлыкларының, район башлыгының һәм мәгариф бүлегенең мактаулы исемнәре, грамоталары тапшырылса, икенче өлештә исә Г.Тукай исемендәге Әтнә Дәүләт Драма Театрының  "Саташкан күңел" спектакле укытучыларыбызга зур бүләк булды.