С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Государственное бюджетное общеобразовательное учреждение "Сабинская школа-интернат для детей с ограниченными возможностями здоровья"

Адрес: 422057, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Кзыл Меша, ул. Ленина, д. 35
Телефон: +7(843)-624-35-61
E-Mail: mechasaba@yandex.ru, Gbou.SabyschoolsOvz@tatar.ru
Короткое название: ГБОУ "Сабинская школа-интернат"
Руководитель: Нуриева Диляра Бадертдиновна

Соңгы звонок.

Опубликовано: 25.05.2018

Мәктәбем, үстердең син безне,
Бирдең белем.
Чәчәк атты синдә яшьлегем,
Яңгырый бүген соңгы кыңгырау,
Йөрәгемдә моңсу хис минем.
Мәктәбем, алып китәм сине йөрәктә,
Йөрәгемә ялкын кирәккә,
Юлларымда син көч бирерсең
Ирешергә изге теләккә

Бүген безнең барыбыз өчен дә  тантаналы һәм дулкынландыргыч көн иде.  9 сыйныф укучылары өчен соңгы кыңгырау яңгырады. Баргызны да бүгенге соңгы кыңгырау бәйрәме белән тәбрик итәбез.

фото карау