МБДОУ «Большеарташский детский сад «Карлыгач» Сабинского муниципального района РТ»

Адрес: 422069, Республика Татарстан, Сабинский район, с. Большой Арташ,ул.Центральная д33
Телефон: +7(843)-624-47-52
E-Mail: DsadCar.Sab@tatar.ru , Bartash.sad@yandex.ru
Короткое название: МБДОУ-Большеарташский детский сад"Карлыгач"
Руководитель: Сайфуллина Айназ Венировна

Кар сыннары

Опубликовано: 27.12.2012

Яңа ел алдыннан һәр елны Саба районы учрежденияләре арасында кардан ясалган сыннар конкурсы була.Быел да без кардан Кыш бабай,Кар кызы,бик күп кенә җәнлекләр,универсиада символы булган –Юни,Аждаһа,Елан сыннарын ясаган идек.Мәгариф бүлегеннән килгән комиссия  безнең  хезмәтебезгә зур бәя биргән.Безгә районның авыл балалар бакчалары арасында 1 нче урын бирделәр.

Безнең хезмәтебезне аңлаганнары һәм зурлаганнары өчен рәхмәт аларга.Без барыгызны  да Яңа ел -2013 нче ел белән тәбрик итәбез.Авыр хезмәтләрендә сабырлык,көтелмәгән зур уңышлар,ныклы саулык-сәламәтлек,күңел тынычлыгы,озын гомер теләп калабыз.

Яңа ел белән барыгызны да!

Ел да Яңа ел килгәнен,

Сагынып көтеп торабыз

Быел Аждаһа белән саубуллашып,

Еланны каршы алабыз.