• Рыбно-Слободский
  • Школы

Адрес: 422657, с. Троицкий Урай, ул. Прикамская, д. 9/ 422657, Троицкий Урай авылы, Прикамская урамы, 9
Телефон: +7(843)-612-43-17
E-Mail: Stur.Rs@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Троицко-Урайская ООШ"
Руководитель: Нуретдинов Рамзиль Разябович
У нас учатся: /Бездә укый: 23 ученика/ 23 укучы
У нас учат: /Безне өйрәтәләр: 12 педагога / 12 педагог

Новости/ Яналыклар

Работа тимуровского отряда. / Тимуров отряды эше.

Опубликовано: 24.01.2024

Тимуровский отряд нашей школы оказал помощь в уборке снега пожилым людям и ветеранам труда. Школьники, разделившись на группы и вооружившись лопатами убрали скопившийся снег во дворе, расчистили дорожки от проезжей части к дому. Ветераны от всей души поблагодарили ребят за оказанную помощь, за внимание и заботу.

----------------------------------------------

Безнең мәктәпнең тимур отряды өлкәннәргә һәм хезмәт ветераннарына кар җыюда ярдәм күрсәтте. Мәктәп укучылары, төркемнәргә бүленеп, көрәкләр белән коралланып, ишегалдында җыелган карны җыештыралар, юлларны йортның юл өлешеннән чистарталар. Ветераннар балаларга күрсәтелгән ярдәм, игътибар һәм кайгырту өчен чын күңелдән рәхмәт белдерделәр.

Фоторепортаж:
Работа тимуровского отряда. / Тимуров отряды эше.