Адрес: 422650, Республика Татарстан, Рыбно-Слободский муниципальный район, п.г.т. Рыбная Слобода, ул.В.Корнеева. Татарстан Республикасы, Балык Бистәсе муниципаль районы, Балык Бистәсе шәһәр тибындагы поселыгы, В.Корнеев урамы , 2 нче йорт.
Телефон: +7(843)-612-32-17
E-Mail: Balakyach.slob@tatar.ru
Короткое название: МБДОУ "Рыбно-Слободский детский сад "Бэлэкэч"/ Балык бистәсе "Бәләкәч" балалар бакчасы ММЯБББУ
Руководитель: Набиуллина Гульназ Мухаметхасановна
У нас учатся: 70 воспитанников/ 70 тәрбияләнүче
У нас учат: 12 педагогов/12 педагог

Новости Бэлэкэч

Выпускной бал 2023/ Чыгарылыш балы 2023

Опубликовано: 26.05.2023

26 мая 2023года в нашем детском саду прошел выпускной утренник. Выпускной бал в детском саду — это самый трогательный, самый незабываемый из всех праздников.  Подготовка к выпускному утреннику была очень волнительной и ответственной. Были на празднике и песни, и танцы, игры и подарки. Наши дети попрощались с детским садом и готовятся к новому жизненному этапу – поступлению в школу. Позади остались дни, наполненные увлекательными путешествиями в мир непознанных, неразгаданных, удивительных открытий. Дорогие наши выпускники, желаем вам успехов в школе. Помните, что наши двери всегда открыты для вас!/ 2023 елның 26 маенда безнең балалар бакчасында чыгарылыш иртәсе узды. Балалар бакчасындагы чыгарылыш балы — барлык бәйрәмнәрнең иң дулкынландыргыч, иң онытылмаслыксы. Чыгарылыш кичәсенә әзерлек бик дулкынландыргыч һәм җаваплы иде. Бәйрәмдә җырлар да, биюләр дә, уеннар да, бүләкләр дә бар иде. Безнең балалар балалар бакчасы белән хушлаштылар һәм яңа тормыш этабына – мәктәпкә керүгә әзерләнәләр. Билгесез, чишелмәгән, гаҗәеп ачышлар дөньясына кызыклы сәяхәтләр белән тулы көннәр артта калды. Кадерле балалар , сезгә мәктәптә уңышлар телибез. Онытмагыз, безнең ишекләр сезнең өчен һәрвакыт ачык!