Адрес: 422665, Республика Татарстан, Рыбно-Слободский район, с. Кутлу-Букаш, ул. Шаймарданова, д. 2 422665, Татарстан Республикасы, Балык Бистәсе районы, Котлы Бөкәш авылы, Шәймәрданов ур., 2
Телефон: +7(843)-613-12-43;+7(843)-613-13-92
E-Mail: skb.rs@tatar.ru
Короткое название: МБОУ «Кутлу-Букашская средняя общеобразовательная школа» Рыбно-Слободского муниципального района РТ
Руководитель: Салахиев Накиф Юнусович
Год основания учреждения: 1937

Бәйрәм белән, кадерле әниләребез!

Опубликовано: 25.11.2023

Егерме дүртенче ноябрь көнне мәктәбебездә әниләребезгә багышланган конференция булды.Иң элек укучыларыбыздан торган күңелле генә концерт оештырылды.Программабызда якташ композиторыбыз Фәтхерахман Әхмәдиевның да җырлары яңгырады. Әниләребезне котлап видео котлау әзерләдек.Икенче өлешендә мәктәбебез директоры Нәкыйф Юнысович сәламәтлек, куркынычсызлык, уку торышына кагылган мәсьәләләр  турында сөйләде. Форсаттан файдаланып кадерле әниләребезне бәйрәм белән котлыйбыз.Сезгә саулык-сәламәтлек,озын гомер, балаларыгызның игелеген күреп озын –озак яшәргә язсын.Сезнең мәрхәмәтлелегез, шәфкатьлелегез тормышыбызны тагын да нурландырып, бизәп торсын.

Двадцать четвертого ноября в нашей школе состоялась конференция, посвященная матерям.Сначала был организован концерт с участием наших учеников.В программе прозвучали песни нашего земляка-композитора Фатхерахмана Ахмадиева. Мы подготовили видео поздравления мамам.Во второй части директор школы Накиф Юнусович рассказал о проблемах, касающихся здоровья, безопасности, состояния учебы. Пользуясь случаем, поздравляем дорогих мам с праздником.Желаю вам здоровья, долгих лет жизни, добра и долголетия.Пусть ваша доброта и милосердие еще больше украсят нашу жизнь.