Адрес: 422665, Республика Татарстан, Рыбно-Слободский район, с. Кутлу-Букаш, ул. Шаймарданова, д. 2 422665, Татарстан Республикасы, Балык Бистәсе районы, Котлы Бөкәш авылы, Шәймәрданов ур., 2
Телефон: +7(843)-613-12-43;+7(843)-613-13-92
E-Mail: skb.rs@tatar.ru
Короткое название: МБОУ «Кутлу-Букашская средняя общеобразовательная школа» Рыбно-Слободского муниципального района РТ
Руководитель: Салахиев Накиф Юнусович
Год основания учреждения: 1937

Саубул, Каенкай!

Опубликовано: 24.06.2019

Бүген “Каенкай”ял һәм сәламәтләндерү лагерыбыз тәмамланды. Укучыларыбыз белән бүлмәләрне җыештырдык, укытучылар балаларга тагын бер кат куркынычсызлык кагыйдәләрен искәртеп үттеләр.Кадерле балалар, сезне алда күңелле каникуллар көтә. Ялларыгызны матур һәм файдалы итеп үткәрегез!Исән- имин булыгыз!