Адрес: 423001, Республика Татарстан, Нурлатский район, с. Курманаево, ул. Школьная, д. 2а/423001 Татарстан Республикасы, Нурлат муниципаль районы, Кизләү авылы, Мәктәп урамы, 2а нчы йорт
Телефон: +7(843)-453-45-72
E-Mail: sch1274@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Курманаевская ООШ"
Руководитель: Бильданова Гульнар Исмагиловна
Год основания учреждения: 1913
У нас учатся: 32/Бездә укыйлар 32
У нас учат: 12/Бездә укыталар 12

Региональные документы/Региональ документлар

Информационное письмо от 27.04.2012 № 5141/12 "О системе контентной фильтрации."/"Контент фильтрациясе системасы турында" 27.04.2012 № 5141/12 мәгълүмати хат"

Письмо прокуратуры РТ "О рассмотрении информации о доступе учащихся к интернет-ресурсам"./"Укучыларның интернет-ресурслардан файдалану мөмкинлеге турындагы мәгълүматны карау хакында"ТР прокуратурасы хаты.

О контентной фильтрации в ОУ РТ- независимая экспертиза ГАУ "ИТ-парк"/ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгында контент фильтрлау турында-"ИТ-парк" ДАУ бәйсез экспертизасы"

Закон РТ  от 08.07.1992 № 1560-XII (ред. от 03.03.2012) " О государственных языках Республики Татарстан и других языках в Республике Татарстан"/"Татарстан Республикасы дәүләт телләре һәм Татарстан Республикасында башка телләр турында" 1992 елның 8 июлендәге 1560-XII номерлы ТР Законы"