• Школы

Адрес: 423031, РТ, Нурлатский муниципальный район, с.Бурметьево, ул.Центральная, д.1/ 423031 Татарстан Республикасы, Нурлат муниципаль районы, Үзәк урамы, 1
Телефон: +7(843)-453-31-38
E-Mail: burmet74@mail.ru
Короткое название: МБОУ"Бурметьевская СОШ"
Руководитель: Абдрахманова Гузалия Хуснутдиновна
Год основания учреждения: 1971
У нас учатся: 101 обучающихся / укучы
У нас учат: 16 педагогов/укытучы

Итоги первого полугодия

Опубликовано: 29.12.2011

Бүгенге фән –техника  үсеше бик алга киткән вакытта укуның кадере бигрәк тә артты.Укучыларыбыз дәрескә әзерләнгәндә интернет материалларыннан да оста файдаланалар ,рефератлар язалар,онлайн тестлар эшлиләр,бер сүз белән әйткәндә,үз белемнәрен арттыру өчен бөтен мөмкинлекләрдән файдаланалар. Дөрестән дә,  тырышлыгын биреп укыган,вакытын да,көчен дә кызганмаган укучыларыбызны без инде уңышлары белән котлый алабыз . 5 нче сыйныф укучысы  Галаутдинов Илфат Республика күләмендә үткәрелгән  “Минем бурычларым һәм хокукларым “ дигән плакатлар бәйгесендә 2 нче урын яулады. Бу  уку елында татар теле һәм әдәбиятыннан үткәрелгән олимпиадада 11 нче сыйныф укучысы Камалова Инзилә -2 нче урын,Валиева Гөлназ  4 нче урын алдылар,ә 9 нчы сыйныф укучысы Әхмәтҗанов Алмаз физик тәрбия   буенча  үткәрелгән  олимпиадада уңышка иреште-3 нче урын алды.Сагынып көтеп алган яңа ел бәйрәмен бары  “5”леләр белән генә каршы алган укучыларыбызны да уңышлары белән котлыйбыз:
2 класс   - Даутова Адилә,
3 класс - Валиева Алсу,Аглиуллина Азилә,Рахматуллина Гүзәл,
4 класс -  Галиев Айназ,Галиева Регина,Галяутдинова Чулпан,Сабиров Алмаз,
5 класс - Галаутдинов Илфат,Сендрякова Регина
6 класс  -Ахметзянова Алсинә,Валиуллина Гөлфинә,Галиева Гөлназ,
7 класс  -Валиев Алмаз,Гилязев Рөстәм,Зайдуллина Илүсә,Мухутдинова Алсинә,
8 класс - Маняпова Альмира,
9 класс  - Валиева Гөлназ,Хасанзянова Илсөя,
11 класс - Ахметвалиева Эльвина,Камалова Инзилә,Аввакумова Наташа,Романов Станислав.
      Киләчәктә бу укучыларның сафы тагын да артыр дип ышанабыз.  Тапшырылачак имтиханнар :ГИА һәм ЕГЭда барлык мәктәп   укучыларына да яхшы баллар ,зур уңышлар гына теләп калабыз.
                                                                                  Ахметвалиева Эльвина ,11 класс