• Нижнекамский
  • Детские сады

Муниципальное автономное дошкольное образовательное учреждение «Детский сад общеразвивающего вида №86" Нижнекамского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: г. Нижнекамск, пр-кт. Мира, д. 50А
Телефон: 8(8555)36-59-08
E-Mail: detsad86nk@mail.ru страница в сети ВКонтакте https://vk.com/club211724031
Короткое название: МАДОУ "Детский сад общеразвивающего вида №86"
Руководитель: Кузнецова Альбина Петровна
У нас учатся: 195 ребенок

Бакчабызның туган көне

Опубликовано: 02.10.2012

Балалар бакчасын ачып, төзелеш вакытыннан алып гүзәл сарай итүче, 20 ел шул эшкә җанын, тәнен биреп эшләүче, балаларга тәрбия һәм белем бирү эшен оештыручы кин күңелле, ачык йөзле хөрмәтле мөдиребез Хазиева Әлфия Рахимҗан кызын бәйрәм белән тәбрик итәбез.

Бакчабыз ачылганнан бирле чын күңелдән зур тырышлык белән эшләүче, алтын куллы, шат күңелле, игътибарлы, үз эшенә чиксез бирелгән, тәрбиячеләргә белем алырга һәм тормыш үзенчәлекләрен үзләштерергә ярдәм итүче, балаларга тәрбия бирү эшенен серләрен төшендерүче өлкән тәрбияче Зарипова Халисә Газиз кызын бәйрәм белән тәбриклибез.

20 ел буе чын күңел биреп эшләүче һөнәр ияләренә:

Зиатдинова Э.Р. – өлкән шәфкать туташы

Брожек Ф.Н. – хуҗалык мөдире

Харитонова М.М. – хисапчы

Фасахова Г.З. – тәрбияче

Мурзаханова Г.Х. – тәрбияче

Закирова Р.Г. – тәрбияче ярдәмчесе

Гилязова Р.Н. – пешекче

Сунгатова Ф.Ф. – пешекче

Газимова З.Г. – пешекче ярдәмчесе

рәхмәтебезне һәм хөрмәтебезне белдерәбез. Бүгенге көндә бакчабызда эшләүче барлык хезмәткәрләрне дә бәйрәм белән котлыйбыз. Һәркайсыгызга озын гомер, күңел күтәренкелеге, сәламәтлек, уңышар, бәхет, иминлек телибез.

Алларыгызда рәхмәтләр

Якты маяктай янсын!

Гомер юлыгыз нурлы, җырлы,

Кояшлы, озын булсын!

Балаларның сез – терәге,

Ару белмәс йөрәге.

Урап узсын кайгы – хәсрәт,

Иминлек – җан терәге!

Энҗе бөртеге таш кына,

Илһам чишмәгез таш ярсын!

Иҗат тавы бөркете булыгыз,

Эзегез кылда калсын!