МАДОУ «Детский сад общеразвивающего вида №83" Нижнекамский муниципальный район Республики Татарстан

Адрес: 423570, РТ, Нижнекамский район, г. Нижнекамск, ул.Баки Урманче, д.5
Телефон: +7(855)-536-02-67
E-Mail: mbdou83@mail.ru ВК: https://vk.com/club211539041
Короткое название: МАДОУ "Детский сад общеразвивающего вида №83" НМР РТ
Руководитель: Газизова Резида Мияссаровна

Новости детского сада №83

Якташлар очрашуы

Опубликовано: 22.05.2023

18 май көнне Г. Тукай исемендәге уку һәм ял паркында Актаныш якташлык җәмгыяте оештырган "Якташлар очрашуы" булды.

Чарада безнең бакча балалары Актаныш районы Илчебай авылы кызы шагыйрә Рәмзия Вәлиеваның шигырьләрен сөйләделәр.

Балаларның чыгышы тамашачылар тарафыннан бик җылы кабул ителде