Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Средняя общеобразовательная школа №58»

Адрес: 423814, Республика Татарстан, город Набережные Челны, бульвар Кол Гали, дом 22
Телефон: +7(855)-234-04-32
E-Mail: S58.Nc@tatar.ru; sch58_chelny@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Средняя школа №58"
Руководитель: Сепаева Гульнара Минзагитовна
У нас учатся: 1919

"Заманча татар теле укытучысы" проекты

Опубликовано: 01.11.2019

28 ноябрь көнне үзләрен камилләштерергә теләгән татар теле укытучыларын «Заманча татар теле укытучысы» проектының 1 нче семинарына чакырабыз. Сезгә татар телен заманча укыту алымнары, укучыларда татар теленә кызыксыну уяту һәм мәхәббәт тәрбияләү ысуллары, чит тел укытуда кулланылган лайфхаклар һәм башка кызыклы темалар тәкъдим итәчәкбез. Чара 28 ноябрь көнне (14:00-17:00) узачак. Урыны: 58 нче мәктәп. Кол Гали бульвары, 22 йорт. (58/09)