Адрес: 423823, Республика Татарстан г. Набережные Челны, бульвар Солнечный д. 3, (17/08)
Телефон: +7(8552)-38-26-86
E-Mail: vishenka.dou79@mail.ru
Короткое название: МБДОУ «Детский сад № 79 «Вишенка»
Руководитель: Хакимова Тансылу Фатиховна

Сведения о группе

Воспитатель в группе №7 - Хаертдинова Гузель Минахтямовна. Детям этой группы 6-7 лет, являются подготовительной группой.

-Наша цель - начальное всесторонее развитие и максимальная подготовка к школе. Самое главное привить желание учиться и познавать мир.- говорит педагог этой группы. - Ну и не забывать веселиться.

Воспитатель отличается активным участием во всех утренниках и праздниках ДОУ, в художественных смотрах.

Воспитатель   будет работать над всесторонним развитием и выявлением талантов у своих деток.

Без 7 татар  төркеме.  Тәрбияченең исеме:  Хаертдинова Гузэл Минахтямовна.

Йөри безнең төркемгә

Егерме сигез бала.

Татар һәм рус телләрендә

Сөйләшә белә алар.

Төркемдә 28 баланың 14е кыз, 14е малай.шуларның 7 се катнаш гаиләдән,21 татар гаиләсеннән. Барысы да бакчага теләп йөриләр. Матур бәйрәмнәр үткәрергә яратабыз. Сәламәтләндерү чараларыннан төрле гимнастикалар ясыйбыз, витаминлы чәйләр эчәбез.  Бергәләп буш вакытларыбызда яраткан уеннарыбызны уйныйбыз.

Бәйрәмсез бик күңелсез бит,

Күңелсездер сезгә дә.

Бәйрәмнәр кирәк безгә дә,

Бәйрәмнәр кирәк сезгә дә,

Бәйрәмнәр кирәк һәммәбезгә дә.