ГБОУ «Нижнетабынская школа-интернат для детей с ограниченными возможностями здоровья» Муслюмовского муниципального района РТ

Адрес: 423977, Республика Татарстан, Муслюмовский район, с. Нижний Табын, ул.Школьная, 40а
Телефон: +7(855)-563-90-17
E-Mail: stoy.mus@tatar.ru, stoy.mus@yandex.ru
Короткое название: ГБОУ "Нижнетабынская школа-интернат"
Руководитель: Хабибуллин Ильшат Рафисович
У нас учат: 20 учителей и 10 воспитателей, 1 педагог-психолог

Новости / Яңалыклар

Новогодние каникулы.

Опубликовано: 05.01.2024

Яңа ел һәм аннан соңгы каникуллар − гаилә әгъзалары өчен күптән көтелгән чор, балалар өчен дә, өлкәннәр өчен дә бәйрәм һәм күңел ачу хыяллары белән тулы. Гаилә белән ял итү өчен күбрәк вакыт табарга кирәк кебек, ял итү күңелле һәм кызыклы булыр. Ләкин гыйнвар ял көннәрендә барлык гаиләләр өчен дә бәхетле булсын өчен, алдан бергә җыелып, яңа тәҗрибәләрне ничек һәм кайда алырга һәм өйдә вакыт үткәрү белән нәрсә эшләргә икәнлеге турында сөйләшергә кирәк.