ГБОУ «Нижнетабынская школа-интернат для детей с ограниченными возможностями здоровья» Муслюмовского муниципального района РТ

Адрес: 423977, Республика Татарстан, Муслюмовский район, с. Нижний Табын, ул.Школьная, 40а
Телефон: +7(855)-563-90-17
E-Mail: stoy.mus@tatar.ru, stoy.mus@yandex.ru
Короткое название: ГБОУ "Нижнетабынская школа-интернат"
Руководитель: Хабибуллин Ильшат Рафисович
У нас учат: 20 учителей и 10 воспитателей, 1 педагог-психолог

Новости / Яңалыклар

Кызыклы очрашу.

Опубликовано: 06.12.2022

6нчы декабрь Инвалидлар ункөнлеге кысаларында "Мизгел" яшьләр үзәге белгечләре «Маяк» социаль яклау  бүлеге белән берлектә  балалар өчен «Йөрәктән йөрәккә» дигән уен программасы белән чыгыш ясадылар. Әлеге чараның максаты булып балаларны күңелле уеннар белән таныштыру; фикерләүне, хәтер, зирәклекне үстерү; юмор хисе тәрбияләү тора. Танышу, командалык барлыкка китерү, логик фикерләү буенча тренинг биремнәреннән соң флэшмоб биеделәр, ә аннан соң күңелле эстафета оештырылды. Анда балалар төрле уеннарда һәм ярышларда үз көчләрен сынап карадылар. "Мизгел" яшьләр үзәге делегациясе балаларга сәламәтлек өчен спорт белән шөгыльләнүнең файдасы турында искә төшерде һәм чын фотосессия оештырды!
#vospitaniemuslumovo
#vospitanie_muslumovo