ГБОУ «Нижнетабынская школа-интернат для детей с ограниченными возможностями здоровья» Муслюмовского муниципального района РТ

Адрес: 423977, Республика Татарстан, Муслюмовский район, с. Нижний Табын, ул.Школьная, 40а
Телефон: +7(855)-563-90-17
E-Mail: stoy.mus@tatar.ru, stoy.mus@yandex.ru
Короткое название: ГБОУ "Нижнетабынская школа-интернат"
Руководитель: Хабибуллин Ильшат Рафисович
У нас учат: 20 учителей и 10 воспитателей, 1 педагог-психолог

Новости / Яңалыклар

Опубликовано: 18.03.2020

2020 нче елның 18 нче мартында “Сәламәтлек мөмкинлекләре чикләнгән балалар өчен Түбән Табын мәктәп-интернаты”нда ата-аналар җыелышы узды. Җыелыш барышында III чирек йомгаклары, язгы каникуллар вакытында һәм язгы ташу чорында куркынычсызлык техникасы, грипп һәм коронавирус авыруларын профилактикалау турында аңлатылды. Ата-аналарга профориентация айлыгы кысаларында үткәрелгән ДАҺБУ «Азнакай политехник техникумы» вәкилләре белән очрашу аеруча файдалы булды. Әңгәмә барышында техникум вәкилләре кадрлар әзерләү юнәлешләре, уку һәм тулай торакта яшәү шартлары, дәрестән тыш чаралар турында сөйләделәр. Ата-аналар үзләрен кызыксындырган сорауларга җаваплар алдылар.