ГБОУ «Нижнетабынская школа-интернат для детей с ограниченными возможностями здоровья» Муслюмовского муниципального района РТ

Адрес: 423977, Республика Татарстан, Муслюмовский район, с. Нижний Табын, ул.Школьная, 40а
Телефон: +7(855)-563-90-17
E-Mail: stoy.mus@tatar.ru, stoy.mus@yandex.ru
Короткое название: ГБОУ "Нижнетабынская школа-интернат"
Руководитель: Хабибуллин Ильшат Рафисович
У нас учат: 20 учителей и 10 воспитателей, 1 педагог-психолог

Новости / Яңалыклар

Экскурсия в краеведческий музей.

Опубликовано: 27.06.2019

Бүген, "Шифа" балалар лагерендә ял итүчеләр, районнын социаль яклау оешмасынын балалар белән эшләү үзәге хезмәткәрләре белән берлектә “Мин тормышны сайладым” исемле программага нигезләнеп Туган якны өйрәнү музеенда булдылар. Әлеге чаранын максаты: балаларның рухи һәм әхлакый сыйфатларын үстерү.  Музей хезмәткәрләре,укучыларны, Зөлфия Мөхәмәтдинованың  тугралар, шәҗәрәләр, шамаилләр күргәзмәсе белән якыннан таныштырдылар .