ГБОУ «Нижнетабынская школа-интернат для детей с ограниченными возможностями здоровья» Муслюмовского муниципального района РТ

Адрес: 423977, Республика Татарстан, Муслюмовский район, с. Нижний Табын, ул.Школьная, 40а
Телефон: +7(855)-563-90-17
E-Mail: stoy.mus@tatar.ru, stoy.mus@yandex.ru
Короткое название: ГБОУ "Нижнетабынская школа-интернат"
Руководитель: Хабибуллин Ильшат Рафисович
У нас учат: 20 учителей и 10 воспитателей, 1 педагог-психолог

Новости / Яңалыклар

Бизнес и мы

Опубликовано: 24.06.2019

Мәктәптә балаларны заман таләпләренә туры килерлек итеп тәрбияләүгә зур игтибар бирелгән.  Шул юнәлештә эшне дәвам итеп, без “Эшмәкәр көне” уздырылды. Укучылар ,эшмәкәрлек төрләре,эшмәкәрләргәхас сыйфатлар белән таныштылар. Бүгенге җәмгыяттә үз бизнесыңны булдыру, акча эшләү ысуллары белән кызыксынып, балалар үз сорауларына җавап лдылар. Хезмәт куеп тапкан акчага товар алырга,сакчыллык, төгәллек сыйфатларына өйрәнделәр. Чара тәрбияви, кызыклы һәм заманча узды.