Муниципальное бюджетное учреждение «Центр внешкольной работы»

Адрес: 423970, РТ, Муслюмовский район, село Муслюмово, ул. Гагарина, д.11
Телефон: +7(855)-562-60-12;+7(855)-562-58-98
E-Mail: ayaz.b@tatar.ru
Короткое название: МБУ "ЦВР"
Руководитель: Бадртдинов Аяз Камилевич
Год основания учреждения: 2006

Награждение

Бүген Мөслим урамында юл-транспорт һәлакәтләре корбаннарын искә алу көненә багышланган акция узды.

Опубликовано: 16.11.2023

Анда район Дәүләт автоинспекциясе, "Юл хәрәкәте иминлеге" ДБУ хезмәткәрләре, Мөслим лицее ЮИДчылары, Мәктәптән тыш эшләр үзәге методистлары катнашты.
Катнашучылар тематик плакатлар белән урамга чыгып юл хәрәкәтендә катнашучыларга акциянең максатлары, Мөслим районында юл травматизмы статистикасы турында сөйләделәр, барысын да юл хәрәкәте кагыйдәләрен төгәл үтәргә чакырдылар. Җәяүлеләргә һәм шоферларга мәгълүмат буклетлары һәм яктылыкны кире кайтара торган наклейкалар тапшырылды.

Источник: МБУ "ЦВР" Муслюмовского района РТ