Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Татарская гимназия №17 имени Г. Ибрагимова» Московского района г. Казани

Адрес: 420039, г. Казань, ул. Восстания, д. 48
Телефон: +7(843)-564-31-51
E-Mail: g17.kzn@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Гимназия №17"
Руководитель: Галиева Алфия Асгатовна
У нас учатся: 502 ученик

Новости

Г.Ибраһимов исемендәге республика фәнни-гамәли конференциядә катнашучылар игътибарына!

Опубликовано: 21.03.2023

Конференция 25 нче мартта сәгать көндезге 10 да пленар утырыш белән башлана, аннан секцияләрдә дәвам итә.

Чыгыш ясарга килгәндә, эшләрне папка белән алып килүегез сорала.

Регистрация - сәгать 9:30да.

Барлыгы – 10 секция

1) Татар теле секциясе

2) Татар әдәбияты секциясе №1

3) Татар әдәбияты секциясе №1