Адрес: 423725, Республика Татарстан, Мензелинский район, д. Татарская Мушуга, ул. Алая Заря, д. 2
Телефон: +7(855)-552-70-16
E-Mail: 2823000013@edu.tatar..ru, tat-mushuga@yandex.ru
Короткое название: МБОУ " Татарскомушугинская СОШ им. К.А.Смирновой"
Руководитель: Ахметова Дания Рифовна
Год основания учреждения: 1933
У нас учатся: 56 учащихся/ 56 укучы
У нас учат: 19 учителей/ 19 укытучы

Новости Татарскомушугинской СОШ

Белем бәйрәме-2016

Опубликовано: 01.09.2016

Бүген мәктәбебездә яңа уку елын башлап  тантаналы линейка булып узды. Җәйге зур ремонттан соң уку йорты тагын да яктырды, матурланды. Бәйрәмгә бик күп кунаклар килде: Минзәлә муниципаль районы башлыгы Айдар Фаслах улы Салахов; җир һәм милек мөнәсәбәтләре министры, Татарстан дәүләт советы депутаты Хамаев Азат Кыям улы; Минзәлә муниципаль районы мәгариф бүлеге җитәкчесе Габдуллин Наиль Сайман улы; ОО "Электроком"- субподряд оешмасы җитәкчесе Иванов Олег Фёдорович; Әтрәкле авыл җирлеге башлыгы Газизянов Рөстәм Шакирҗан улы; Әнәк агрофирмасының Мөшеге җирлеге башлыгы Шаймарданов Камил Шәмсемөхәммәт улы. Кунаклар беренче сыйныф укучылары өчен дә, мәктәп өчен дә бик күп бүләкләр алып килгән. Чын күңелдә рәхмәт аларга!!!