Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Усалинская средняя общеобразовательная школа» Мамадышского муниципального района РТ

Адрес: 422174, Республика Татарстан, Мамадышский район, с. Усали, ул. Комсомольская, д.1Б
Телефон: +7(855)-632-74-65
E-Mail: susalm.mam@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Усалинская СОШ"
Руководитель: Газизова Дания Шарифулловна
Год основания учреждения: 1936
У нас учатся: 41, из них иностранных граждан -0
У нас учат: 16

Җамалетдин Бикташи исемендәге V регионара туган төбәкне өйрәнү конференциясе җиңүчеләрен котлыйбыз

Опубликовано: 23.09.2020

Мәктәбебезнең 11 сыйныф укучылары җәйге каникул вакытында  Бөек Җиңүнең 75 еллыгына багышланган “ Бөек Ватан сугышы буйлап” дип аталаган  Җиңү марафонында катнашты.  Җамалетдин Бикташи исемендәге V регионара туган төбәкне өйрәнү конференциясендә катнашып, Мисбахова Әдилә I, Зиганшина Равилә белән Данилов Владислав II урынга лаек булганнар. Җитәкчеләре - тарих укытучысы Константинова Лидия Семёновна каникул чорын файдалы уздырулары,  нәтиҗәле эшләре өчен бу укучыларга рәхмәт белдерде. Аларны чын күңелдән без дә котлыйбыз!