Муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение «Детский сад № 10 «Милэшкэй» города Мамадыш» Мамадышского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: Республика Татарстан, Мамадышский район, г. Мамадыш, ул.Азина д 3
Телефон: +7(855)-633-30-12
E-Mail: milay_gul@mail.ru
Короткое название: МБДОУ "ДС № 10 "Милэшкэй" г. Мамадыш"
Руководитель: Галимханова Гузалия Раисовна
У нас учатся: 116. Среди обучающихся иностранных граждан нет

Конкурс "Тәрбияченең һөнәри осталыгы"

Опубликовано: 19.04.2013

Бакчабызда "Тәрбиячеләрнең һөнәри осталыгы" бәйгесе булып узды. Барлык тәрбиячеләр, шулай ук музыка җитәкчесе, рус теле тәрбиячесе дә барлык осталыкларын, иҗади сәләтләрен  җигеп конкурста катнаштылар. Алар үзләренең педагогик эшчәнлекләре буенча презентация һәм мастер-класслар күрсәттеләр. Өлкән тәрбияче "Толератнтлык" темасына эшлекле уен, шулай ук рус теле тәрбиячесе  рус теле буенча эшлекле уен үткәрде.Тәрбиячеләр кул эшләре буенча мастер-класс күрсәтсәләр, музыка җитәкчесе милли җырлы-биюле  уен уйнатып  бәйрәмгә  ямь өстәде. Бу бәйгедә җиңелүчеләр юк, чөнки бездз барлык тәрбиячеләр дә  бик оста!!!