МБОУ «Средняя общеобразовательная школа №6 г.Лениногорска имени героя России Дамира Назировича Исламова" муниципального образования "Лениногорский муниципальный район" Республики Татарстан

Адрес: 423250, Республика Татарстан, Лениногорский район, г. Лениногорск, ул. Ленинградская, д. 40
Телефон: +7(855)-955-75-64
E-Mail: lensh6@mail.ru, S6.Len@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "СОШ №6 г. Лениногорска имени героя России Д.Н. Исламова"
Руководитель: Никифорова Ирина Александровна
Год основания учреждения: 1955

Новости МБОУ СОШ № 6

19 октябрь көнне укучылар өчен татар теленнән республика олимпиадасының мәктәп туры булып узды. Бәйгедә җиңү яулаган һәм призлы урыннар алган укучыларны чын күңелдән тәбриклибез.

Опубликовано: 20.10.2015

Алдынгыларның исемлеге:

Исламов Булат Ильнар улы, 4в класс 23балл (24) -  җиңүче (укытучы - Хакимова Г.З.)

Шакирова Диана Ильнар кызы, 4в класс 20 балл (24)– призлы урын (Хакимова Г.З.)

Габидуллина Ләйсән Ильгизкызы, 4в класс 20 балл (24)– призлы урын (Хакимова Г.З.)

Васюткина Диана Владимир кызы, класс 28 балл (30)–җиңүче (укытучы - Хайруллина Л.Ю.)

Усманова Азалия Фәндәскызы, класс 24 балл (30)– призлы урын (Хайруллина Л.Ю.)

Сунгатуллин Салават Галимулы, 6а класс 27балл(30) – җиңүче (укытучы - Кашапова Л.М)

Ахунзанова Гөльнур Радик кызы, класс 26 балл (30) –призлы урын (Кашапова Л.М.)

Фахрутдинов Илшат Фаязулы, класс 28 балл (30) –җиңүче (укытучы - Гайнутдинова Р.К.)

Янбатырова Илзидә Руслан кызы, 7б класс 26 балл (30) –призлы урын (Хайруллина Л.Ю.)

Нуртдинова Айгөл Рафискызы, 8в класс 27,5 балл(30) –җиңүче (Хайруллина Л.Ю.)

Арзамасцева Аделина Дмитрий кызы, класс 22,5 балл (30) –призлы урын(Хайруллина Л.Ю.)

Халикова Аделина Иреккызы, класс 30 балл(32) – җиңүче (Хайруллина Л.Ю.)

Даутов Рөстәм Роберт улы, класс 28 балл (32)- призлы урын (Хайруллина Л.Ю.)

Якупов Радмир Зефир улы, класс 26 балл (32)– призлы урын (Хайруллина Л.Ю.)

Маннурова Алия Ринас кызы,10а класс 33 балл(35) – җиңүче (Хайруллина Л.Ю.)

Хабибуллина Илина Альберт, кызы10а класс 28 балл (35) –призлы урын (Хайруллина Л.Ю.)

Якупов Алмаз Зәйтүн улы, 11а класс 35 балл (36) –җиңүче (Хайруллина Л.Ю.)

Миргалиева Диана Илдар кызы, 1 класс 31 балл (36) –призлы урын (Хайруллина Л.Ю.)