Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Куакбашская основная общеобразовательная школа» муниципального образования "Лениногорский муниципальный район" Республики Татарстан

Адрес: 423275, Республика Татарстан, Лениногорский район, с. Куакбаш, ул. Советская, д. 3А
Телефон: +7(855)-953-63-06
E-Mail: Kuakbash@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Куакбашская ООШ" МО ЛМР РТ
Руководитель: Валиева Венера Марсовна
У нас учатся: 51учащихся

Конкурс нәтиҗәләре/ Результаты конкурсов.

Опубликовано: 15.04.2014

Мәктәбебез  укучылары төрле конкурсларда актив катнашалар һәм җиңүләргә ирешәләр. Дүшәмбе көнне үткәрелгән атналык линейкада бу укучыларга грамота, дипломнар тапшырылды, мәктәп конкурсларына йомгак ясалды.

Биологиядән "Инфоурок" проекты оештырган Бөтенроссия дистанцион конкурсында катнашып 8 класс укучысы Аскаров Рөстәм һәм 9 класс укучысы Шарапова Алия 1 урын алдылар һәм диплом  белән бүләкләнделәр.

Район күләмендә оештырылган пожарга каршы көрәш темасына иҗади эшләрен тәкъдим иткән укучыларга мәктәп администрацисе  грамоталар тапшырды. Бу конкурста 2 класстан Зиатдинов А., 3 класстан Гататдинова Г., Хамидуллин А., Тухбатов Р., 4 класстан  Аскаров Р,, Ганиев Д., Хабибуллина Э., 9 класстан Хасанова Г. һәм ДЮП членнары актив катнашты.

Мәктәп күләмендә үткәрелгән "Сыерчык оясы" акциясенә нәтиҗә ясалды. 1 урын - 2 һәм 4 класс укучыларына, алар барысы да оя ясаган. 2 урын-1, 3, 6 класс укучыларына, 3 урын-5, 7, 8 класс укучыларына. Мәктәп укучлылары барлыгы 34 оя ясадылар. Шулай ук кайбер укучыларның эшләре "Иң дөрес ясалган оя", "Иң нык оя", "Иң оригиналь оя" номинацияләре буенча билгеләп үтелде.  Барлык җиңүчеләрне котлыйбыз!

Наши школьники активно участвуют в различных конкурсах и побеждают. Понедельник в школьной линейке отметили таких ребят, вручили им грамоты и дипломы. Ученик 8 класса Аскаров Р. и ученица 9 класса Шарапова А. принимали участие во Всероссийском дистанционном конкурсе по биологии проекта "Инфоурок"и заняли 1 места.

Также школьники активно принимали участие в районном конкурсе  по противопожарной безопасности, их наградили грамотами школьной администрации.

Результаты  общешкольной акции "Скворечник": 1 место - 2, 4 классы, 2 место - 1, 3, 6 классы, 3 место - 5,7, 8 классы.  Поздравляем всех победителей!