МУ «Управление образования Исполнительного комитета Кукморского муниципального района РТ» / Татарстан Республикасы Кукмара муниципаль районы башкарма комитеты мәгариф идарәсе

Адрес: 422110, Республика Татарстан, Кукморский район, г. Кукмор, ул. Рабочий переулок, д. 7
Телефон: 8(843)642-70-68
E-Mail: KukmorUO.priemnaya@tatar.ru
Руководитель: Ахмадуллин Ильфат Ильясович

Новости Отдела образования

Заключительного этапа республиканской олимпиады / Республика олимпиадасының йомгаклау этабы

Опубликовано: 21.01.2022

Поздравляем с очередными победами участников заключительного этапа республиканской олимпиады по истории Татарстана и татарского народа, проходившей 19-20 января на базе "Дуслык". На данной олимпиаде ученица 9 класса КСШ №3 Уэтова Яна (учитель - Шакирзянова Нурфия Нурулловна), ученик 9 класса Мамаширской средней школы Закиуллин Ранис (учитель - Насибуллина Танзиля Дамировна) и ученик 11 класса Гимназии с. Большой Сардек Бадрутдинов Амир (учитель - Билалова Минзалия Миннахметовна) стали ПРИЗЁРАМИ. Поздравляем учащихся и их педагогов и желаем дальнейших успехов! / Татарстан һәм татар халкы тарихы буенча 19-20 гыйнварда "Дуслык" базасында узган республика олимпиадасының йомгаклау этабында катнашучыларны чираттагы җиңүләре белән котлыйбыз. Бу олимпиадада 3 нче мәктәпнең 9 нчы сыйныф укучысы Уэтова Яна (укытучысы - Шакирҗанова Нурфия Нурулла кызы), Мәмәшир урта мәктәбенең 9 нчы сыйныф укучысы Закиуллин Ранис (укытучысы - Насибуллина Тәнзилә Дамир кызы) һәм Зур Сәрдек гимназиясенең 11 нче сыйныф укучысы Бәдретдинов Әмир (укытучысы - Билалова Минзалия Миннәхмәт кызы) призерлар булдылар. Укучыларны һәм аларның педагогларын котлыйбыз һәм киләчәктә дә уңышлар телибез!