Прошел зональный круглый стол/ Зона түгәрәк өстәле узды

Опубликовано: 21.04.2022

21 апреля на базе МБОУ «Сюкеевская СОШ» прошел зональный круглый стол «Система работы педагогов с учащимися с пониженной мотивацией к обучению». В работе круглого стола приняли участие педагогические работники Камско-Устьинского,  Тетюшского, Апастовского муниципальных районов.

21 нче апрельдә Сөйки урта мәктәбе базасында «Укуга мотивация түбән булган укучылар белән педагогларның эш системасы» дигән темага зона түгәрәк өстәле узды. Түгәрәк өстәл эшендә Кама Тамагы, Тәтеш һәм Апас муниципаль районнарының мәгариф хезмәткәрләре катнашты.