Семинар заместителей директоров по учебной работе общеобразовательных организаций/ Гомуми белем бирү оешмаларының укыту эшләре буенча директор урынбасарлары семинары

Опубликовано: 28.10.2021

28 октября 2021 года на базе МБОУ «Камскоустьинская СОШ» состоялся семинар заместителей директоров по учебной работе общеобразовательных организаций на тему Формирование системы непрерывного профессионального образования педагогов ОО.  В ходе семинара были проведены открытые уроки и занятия дополнительного образования в рамках реализации национального проекта “Образование”, продемонстрированы возможности оборудования, средств обучения и воспитания, полученные центром “Точка роста”.

2021 нче елның 28 нче октябрендә Кама Тамагы урта гомуми белем бирү мәктәбендә укыту эшләре буенча директор урынбасарларының «Укытучыларның өзлексез һөнәри белем бирү системасын формалаштыру» семинары узды. Семинарда “Мәгариф” милли проектын гамәлгә ашыру буенча ачык дәресләр үткәрелде, “Үсеш ноктасы” проекты кысаларында кайтарылган югары технологияле җиһазларның  белем бирү һәм тәрбия эшендә мөмкинлекләре күрсәтелде.

Фоторепортаж:
Семинар заместителей директоров по учебной работе общеобразовательных организаций/ Гомуми белем бирү оешмалары укыту эшләре буенча директор урынбасарларының семинары