Адрес: 423602, г. Елабуга, ул. Пролетарская, д.48
Руководитель: Скотарь Валентина Дмитриевна
Год основания учреждения: 1990

День за днем

Выставка ДХШ №2 «С Днем Победы!» / «Җиңү көне белән!»

Опубликовано: 07.05.2019

Выставка плакатов «С Днем Победы» выполненная учениками Детской художественной школы №2 в графической технике (ук. Салимова А.М.) разместилась в фойе СОШ №9. Благодарим администрацию и педагогический состав ДХШ №2 за плодотворное сотрудничество.

2 нче балалар сәнгать мәктәбе укучылары тарафыннан график техникада эшләнгән «Җиңү көне белән» плакатлар күргәзмәсе (укыт. Салимова А. М.) 9нчы мәктәп фойесында урнашты. 2 нче балалар сәнгать мәктәбенең администрациясенә һәм педагогик составына нәтиҗәле хезмәттәшлек өчен рәхмәт белдерәбез.