Адрес: 423602, г. Елабуга, ул. Пролетарская, д.48/Пролетар ур., 48 нче йорт, Алабуга шәһәре, 423602
Телефон: +7(855)-573-11-11;+7(855)-573-11-18
E-Mail: S9.Elb@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Инженерно-технологический лицей" ЕМР РТ
Руководитель: Вегера Виталий Николаевич
У нас учатся: 1199 учеников, из них иностранных граждан -1

День за днем

«Что? Где? Когда?» / «Нәрсә? Кайда? Кайчан?»

Опубликовано: 23.04.2019

23 апреля в 1г классе состоялась викторина "Что? Где? Когда?" О Великой Отечественной войне. Сначала была вступительная беседа, Фрида Касымовна увлекательно рассказала о городах героях, затем провела игру «Разведчики». Затем состоялась викторина, где из 46 вопросов ребята ответили на 36. Выявили трех победителей.

Сибигатуллина В.Р.

23нче апрель көнне 1нче г сыйныфында Бөек ватан сугышы турында “Нәрсә? Кайда? Кайчан?” викторинасы узды. Фрида Касымовна кызыклы әңгәмә белән башлап җибәрде, герой шәһәрләр турында сөйләде, аннан соң «Күзәтүчеләр» уенын уздырды. очрашу ахырында викторина уздырылды, анда 46 сорауның 36сына укучылар җавап бирде. Җиңүче дип 3 кеше билгеләнде.

Сибигатуллина В.Р.