Адрес: 423603, г. Елабуга, ул. Разведчиков, дом №41

Новости МБОУ "Гимназия №4" ЕМР

Благотворительная акция/Хәйрия акциясе

Опубликовано: 28.12.2022

В гимназии в канун Нового года уже стало доброй традицией проводить благотворительную акцию «Подарок другу» для детей с ОВЗ «Планеты добра». Гимназисты с 1-11 класса собрали 7 посылок с канцтоварами, ведь дети «Планеты добра» очень любят рисовать, лепить, мастерить. Мы уже заранее знаем сколько  положительных эмоций получат ребята от этих подарков! С Новым годом , друзья!
Гимназиядә Яңа ел алдыннан «Мәрхәмәтлелек планетасы» балалар өчен «дуска бүләк»хәйрия акциясе уздыру матур традициягә әверелде. 1-11 сыйныф гимназистлары канцтоварлар белән 7 посылка җыйды, чөнки «Игелек планетасы» балалары рәсем ясарга, скульптура ясарга, оста ясарга бик яраталар. Бу бүләкләрдән егетләр күпме уңай эмоцияләр алачагын без алдан беләбез! Яңа ел белән , дуслар!