Адрес: 423603, г. Елабуга, ул. Разведчиков, дом №41

Новости МБОУ "Гимназия №4" ЕМР

Итоговые линейки/Йомгаклау линейкалары

Опубликовано: 28.12.2021

27, 28 декабря 2021 г. в нашей гимназии состоялись линейки 1-11 классов, посвященные итогам 2 учебной четверти. На них чествовались отличники учёбы, которые были инаграждены символическими пряничными “пятёрками”, спортсмены гимназии – победители спортивных соревновании РТ, РФ по  борьбе, дзюдо, лёгкой атлетике, плаванию, тхэквондо, хоккею, художественной гимнастике, а также победители и призёры творческих конкурсов, обучающиеся, отличившиеся в сборе макулатуры.
2021 нче елның 27-28 нче декабрьләрендә гимназиябездә 1-11 нче сыйныф сыйныфларда 2 нче чирекне йомгаклау линейкалары узды. Аларда уку алдынгыларын олылау булды, аларга символик пряник “бишлеләр” тапшырылды. Шулай ук, төрле спорт ярышларында ( көрәш, дзюдо, җиңел атлетика, йөзү, тхэквондо, хоккей, нәфис гимнастика) буенча җиңеп чыккан гимназиябез спортчыларын тәбрикләү булды. Алар белән беррәттән төрле конкурсларда җиңеп чыккан, призер булган, макулатура җыюда актив катнашкан укучыларыбызга да бүләкләр тапшырылды.