Адрес: 423603, г. Елабуга, ул. Разведчиков, дом №41

Новости МБОУ "Гимназия №4" ЕМР

Поздравляем!/Котлыйбыз!

Опубликовано: 23.12.2020

Денисенко Алина, ученица 11А класса, призёр заключительного этапа республиканской олимпиады школьников «Путь к олимпу» по английскому языку стала обладателем стипендии Главы Елабужского района Рустема Нуриева. Сертификат на сумму 5000 рублей был вручен ей на городской планёрке в администрации города. Поздравляем Алину! Особые слова благодарности учителю английского языка Степановой Р.А. за подготовку призёра республиканской олимпиады.
Алабуга районы башлыгы Рөстәм Нуриев стипендиясенә, инглиз теле буенча, республика “Олимпка юл” укучылар олимпиадасының йомгаклау этабында призер булган, гимназиябезнең 11 нче сыйныф укучысы Денисенко Алина лаек булды. Алабуга шәhәр администрациясе планеркасында аңа 5000 сумга сертификат тапшырылды. Алинаны котлыйбыз!Афәрин! республика олимпиадасы призерын әзерләүче инглиз теле укытучысы Степанова Р.А.га аеруча рәхмәтебезне белдерәбез.