С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Адрес: 423619, Республика Татарстан, Елабужский район, село Альметьево, улица Нагорная, дом 10
Телефон:
E-Mail: Ds.Almet.Elb@tatar.ru
Короткое название: МБДОУ "Альметьевский детский сад" ЕМР РТ
Руководитель: Шакирова Сюмбель Фаритовна
Год основания учреждения: 1955

новости детского сада

Котлыйбыз!

Опубликовано: 24.10.2017

Бакча коллективы, балалар, әти- әниләр арасында зур хөрмәткә ия булган бакчабыз мөдире Сөмбел Фәрит кызының гомер бәйрәме туган көне. Кадерле Сөмбел Фаритовна! Сезне гомер бәйрәмегез, туган көнегез белән тәбриклибез. Сезгә саулык, сәламәтлек, җан тынычлыгы, тән сихәте, шатлык тулы көннәр телибез. Гомерегезнең һәр минуты куанычта, бәхеттә, сәламәтлектә узсын.Сез һәрчак сабыр һәм гадел , тырышлыгыгыз, хезмәт сөючәнлегегез белән үрнәк Сез безгә. Сезгә булган теләкләребезнең иң мөһиме- тагын бик озак еллар бергә-бергә, яшәүнең асылы, иң зур байлыгы булган балаларың, якыннарың бәхетенә сөенеп, кадер хөрмәтен күреп, яшәргә насыйп итсен.Сезне хөрмәтләп Илмәт балалар бакчасы коллективы.