Адрес: Республика Татарстан, Чистопольский район, c.Александровка, ул.Школьная, д.4/Татарстан Республикасы, Чистай районы, Александровка авылы, Школьная урамы, 4 йорт
Телефон: +7(843)-423-74-41
E-Mail: Salex.Ctp@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "Александровская ООШ"/МБГБУ "Александровка ТГБМ"
Руководитель: Ефимова Ирина Николаевна
Год основания учреждения: 1983
У нас учатся: 59 учеников, 13 воспитанников /59 укучы, 13 мәктәпкәчә яшьтәге тәрбияләнүчеләр
У нас учат: 12 учителей, 1 воспитатель/12 укытучы, 1 тәрбияче

Ура, каникулы!/Ура, каникуллар!

Опубликовано: 26.03.2024

26 марта прошла игровая программа для детей 2 класса под задорным названием «Ура, каникулы!”. Ребята отправлялись в игровой мир, мир веселый и увлекательный, они показали свою ловкость, быстроту и выносливость. Попробовали быть веселыми волшебниками своего настроения. Ведь вместе так интересно играть. Игровая программа прошла очень весело, дети получили бурю позитивного настроения и положительный заряд эмоций на все каникулы!

26 мартта 2 сыйныф балалары өчен Ура, каникулы! дип аталган уен программасы узды.”. Балалар уен дөньясына юл тоттылар, дөнья күңелле һәм мавыктыргыч, алар үзләренең җитезлеген, тизлеген һәм чыдамлыгын күрсәттеләр. Алар үз кәефләренең күңелле сихерчеләре булырга тырыштылар. Бергә уйнау бик кызык бит. Уен программасы бик күңелле үтте, балалар уңай кәеф давыллары һәм барлык каникуллар өчен уңай эмоцияләр алды!