Телефон: +7(843)-963-72-76
E-Mail: tuimetkino@mail.ru
Руководитель: Шарифуллина Разиля Валиахметовна

Новости МБОУ "Туйметкинская ООШ"

Котлыйбыз! Поздравляем!

Опубликовано: 02.06.2023

Бүген Туймәт мәктәбе  директоры , хезмәттәшебез Шәрифуллина Рәзилә Вәлиәхмәт  кызы олы 50 яшьлек юбилеен билгеләп үтә.
Хөрмәтле Рәзилә Вәлиәзхмәт кызы!
Сезне юбилеегыз белән тәбриклибез. Теләкләребезнең иң мөһиме — алдагы гомер елларыгызда тормыш юлларын иминлектә, сау-сәламәт булып, бәхетле көннәрдә, шатлык белән үтәргә язсын! . Көчле рухлы һәм кешелекле, юмарт һәм ярдәмчел, сабыр холыклы һәм мәрхәмәтле, киң күңелле һәм ачык йөзле, олы йөрәкле булганыгыз өчен Сезне хөрмәт итәбез һәм яратабыз. Киләчәктә дә якыннарыгызның игътибарын һәм ихтирамын тоеп яшәгез! Мәктәбебездә тырыш хезмәтегез, ихласлыгыгыз белән кешеләр куңелен яуладыгыз. Абруйлы җитәкче, оста оештыручы булуыгызның күрсәткече - мәктәп коллективы ирешкән уңышлар Сезгә булган хөрмәтебез беркайчан да сүрелмәс, алдагы көннәрдә дә шатлыкларыбызны Сезнең белән уртаклашырбыз дигән ышанычта калабыз. Һәрвакытта да шулай игелекле, көләч йөзле булыгыз! Киләчәк тормышыгыз муллыкта, бәхеткә уралып, һәр яңа көнгә сөенеп үтсен!

Иә изге теләкләр белән Туймәт төп белем коллективы.