Телефон: +7(843)-963-72-76
E-Mail: tuimetkino@mail.ru
Руководитель: Шарифуллина Разиля Валиахметовна

Новости МБОУ "Туйметкинская ООШ"

Иң кадерле кеше Җирдә - ӘНИ, димәк...

Опубликовано: 28.11.2020

Ашлар тәмле булсын өчен, дөнья ямьле булсын өчен ӘНИ кирәк. Туймәт мәктәбе укучылары бу хакта беркайчан да онытмый. Чәршәмбе көнне һәр класста әниләр көненә багышлап сыйныф сәгатьләре үтте. Тормыш бүләк иткән, бөтен йөрәк җылысын биргән, баласы өчен тынгысыз көннәр, йокысыз төннәр кичергән газиз әниләренә хөрмәтләрен безнең укучыларыбыз һәр класс видеокотлаулар – җырлар һәм матур шигырьләр аша белдерделәр. Аны ватсап һәм инстаграмга куйдылар. Алардан рәхмәт сүзләре алу укучыларга да, оештыручылар, сыйныф җитәкчеләренә дә, күңелле булды.

Хөрмәтле әниләребез! Сезне бәйрәм белән тәбриклибез. Аяз күк йөзе, барчабызга да исәнлек-саулык телибез. Балаларыбызның шат авазларын гына ишетеп, һәр туган көнгә сөенеп яшәргә язсын.