Телефон: +7(843)-963-72-76
E-Mail: tuimetkino@mail.ru
Руководитель: Шарифуллина Разиля Валиахметовна

Новости МБОУ "Туйметкинская ООШ"

«Чиста авыл синнән башлана!» район бәйгесенә йомгак ясалды.

Опубликовано: 25.01.2020

Әлеге акция кысаларында район мәдәният йортында оештырылган бәйрәмдә булып кайттык. Бәйрәм карарга икенчел чимал җыюда актив катнашкан укучыларыбыз да барды. Бәйге нәтиҗәләренә килгәндә, безнең мәктәп Чирмешән район башлыгының Рәхмәт хаты һәм акчалата сертификат белән бүләкләнде. Район җитәкчелеге барлык укучы балаларга, сыйныф җитәкчеләренә, укытучыларга, әти-әниләргә үзенең ихлас рәхмәтләрен әйтте һәм киләчәктә акциядә активлыкны һәм массаны арттырырга өндәде. Әлеге рәхмәтләргә кушылып, үзебезнең укучыларыбызга, мәктәп коллективына, әти-әниләргә олы рәхмәтләребезне юллыйбыз һәм киләчәктә дә чисталык сагында бергә булуны теләп калабыз.