Муниципальное бюджетное общеобразовательное учреждение «Черемшанская средняя общеобразовательная школа №2 имени Cемёна Архиповича Ларионова" Черемшанского муниципального района Республики Татарстан

Адрес: 423100, Республика Татарстан, Черемшанский район, с. Черемшан, ул. Молодежная, д. 60
Телефон: +7(843)-962-52-82
E-Mail: chersosh_2@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Черемшанская СОШ №2 имени С.А. Ларионова"
Руководитель: Миргалимов Ильдар Гайсович

ҖӘЛИЛ УКУЛАРЫ-2020

Опубликовано: 11.11.2020

Мәктәбебездә Бөтендөнья татар конгрессы Татарстан Республикасы Мәдәният, Мәгариф һәм фән министрлыклары белән берлектә оештырылган Халыкара «Җәлил укулары» әдәби бәйгесесенең мәктәп туры  узды. Анда һәр сыйныфтан төрле номинацияләрдә  укучылар катнашты. Бәйгедә түбәндәге укучылар җиңүче булдылар.

Яшь категориясе

номинация

әсәрнең исеме

урын