Адрес: 423930, Республика Татарстан, Бавлинский район, г. Бавлы, ул. Чапаева, д. 2а
Телефон: +7(855)-695-75-40
E-Mail: shcool-1@mail.ru; S1 BAV@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "ООШ № 1"
Руководитель: Калимуллина Ландыш Раисовна
Год основания учреждения: 1928

Чествование мам

Опубликовано: 28.11.2015

Сегодня ученики 11 класса с классным руководителем Габдуллиной Г.В. провели праздник мам. Дети подготовили праздничную программу: читали стихи, пели песни, организовали различные конкурсы. Праздничное мероприятие завершилось чаепитием. Остались довольны и мамы и дети.
Әниләрне хөрмәтләү
Әниләр көне белән үзләренең иң кадерле, яраткан кешеләрен 11 нче сыйныф укучылары да котлады. Алар бу уңайдан матур кичә үткәрделәр. Сыйныф җитәкчесе Габдуллина Г.В. ярдәмендә малайлар һәм кызлар тулы бер концерт оештырдылар: җырладылар, биеделәр, бәйгеләр үткәрделәр. Бәйрәм чәй өстәле артында тәмамланды.