Адрес: 423930, Республика Татарстан, Бавлинский район, г. Бавлы, ул. Чапаева, д. 2а
Телефон: +7(855)-695-75-40
E-Mail: shcool-1@mail.ru; S1 BAV@tatar.ru
Короткое название: МБОУ "ООШ № 1"
Руководитель: Калимуллина Ландыш Раисовна
Год основания учреждения: 1928

Субботник по очистке закрепленных территорий.

Опубликовано: 23.09.2015

Субботник по очистке закрепленных территорий.

Сегодня 23 сентября в 11:00 был организован субботник на закрепленных территориях школы. Учащиеся 8 классов совместно с классным руководителем очистили от мусора и листьев территорию вокруг памятника Ленина напротив детской библиотеки. Все Молодцы!

Беркетелгән территорияләрне җыештыру буенча шимбә өмәләрендә катнашабыз.
Бүген, 23нче сентябрьдә, мәктәпкә беркетелгән территорияләрне чистарту буенча шимбә өмәсе оештырылды. Һәр сыйныф үзенең җыештырырга тиешле урынын яхшы белә. Шулай, җитәкчеләре белән берлектә, 8нче сыйныф укучылары балалар китапханәсе алдындагы Ленин һәйкәле тирәсендәге участокны тазарттылар.