Адрес: 423940, Республика Татарстан, Бавлинский район, с.Кзыл-Яр, переулок Кирова д.19б
Телефон: +7(855)-693-31-13
E-Mail: kyzylyar06@mail.ru
Короткое название: МБОУ "Кзыл-Ярская СОШ им. Ф.Г.Яруллина" БМР РТ
Руководитель: Аминова Альбина Альбертовна

Новости МБОУ "Кзыл-Ярская СОШ им. Ф.Г.Яруллина"

«Юнармейская шахматная зарница».«Юнармеецларның шахмат аҗаганы"

Опубликовано: 22.04.2020

Сегодня обучающаяся 7 класса Сахипгараева Лениза приняла участие во 2 туре онлайн-турнира «Юнармейская шахматная зарница».Напоминаем, в целях гарантии получения приза в случае выигрыша регистрация обязательна под своим Именем и Фамилией.Время игры: с 16.00 ч до 19.00 ч. Всем юнармейцам, кто не успел зарегистрироваться для участия в турнире «Юнармейская шахматная зарница» на кубок ВВПОД «ЮНАРМИЯ», необходимо зарегистрироваться на сайте lichess.org, указав в графе «Логин» свое настоящее имя и фамилию, затем перейти по новой ссылке на следующий этап турнира: https://lichess.org/tournament/7qr95ZmVПароль: 15426378 и нажать на кнопку «Участвовать».Регламент: турниры пройдут по швейцарской системе с контролем времени по 5 минут на партию + 3 секунды на ход каждому участник.3 этап - 29 апреля.

Бүген 7 нче сыйныф укучысы Сәхипгәрәева Лениза «Юнармеецлар шахмат аҗаганы»онлайн-турнирының 2 нче турында катнашты.Исегезгә төшерәбез, откан очракта призны алу өчен теркәлү үз исемегез һәм фамилиягез белән мәҗбүри.Уен вакыты: 16.00 сәгатьтән 19.00 сәгатькә кадәр. «ЮНАРМИЯ» ВВП Кубогына «Юнармеецлар шахмат аҗаганы " турнирында катнашырга өлгермәгән барлык юнармеецларга сайтта теркәлергә кирәк lichess.org «Логин» графасында үз исемегез һәм фамилиягезне күрсәтеп, аннары турнирның алдагы этабына яңа сылтама буенча күчәргә: https://lichess.org/tournament/7qr95ZmVПароль: 15426378 һәм «катнашырга»төймәсенә басыгыз.Регламент: турнирлар Швейцария системасы буенча партиягә + 3 секунд вакыт контролендә узачак.3 этап-29 апрель.