Адрес: 422246,Россия, Республика Татарстан ,Балтасинский район, с.Кугунур, ул.Кирова д 103а
Телефон: +7(843)-683-56-31
E-Mail: Skgn.Blt@tatar.ru,kugunur@yandex.ru
Короткое название: МБОУ"Кугунурская СОШ" Балтасинского муниципального района Республики Татарстан
Руководитель: Ахметханов Билсур Илсурович
У нас учатся: 63 учащихся/Бездә 63 укучы 13 воспитанников/ 13 тәрбияләнүче
У нас учат: 19 учителей/Бездә 19 укытучы /3 воспитателя/3 тәрбияче

новости школы

Укытучыларның кышкы спартакиадасында безнең Куныр урта мәктәбе укытучылары 22 мәктәп арасында 5 нче урынны яуладылар.

Опубликовано: 29.01.2016

Укытучыларның кышкы спартакиадасында безнең Куныр урта мәктәбе

укытучылары 22 мәктәп арасында 5 нче урынны яуладылар.

Катнаштылар: Галеев Вагыйзь Галимуллович,Закирова Гөлшат Гаптелбаровна,Газимзянов Тәбрис Габделхакович,Саттаров Ленар Бильсурович, Зиннатуллина Гөлнара Ханнановна, Василова Гүзәлия Гайнановна, Гафиуллина Лилия Нургаязовна,Назипов Рамиль Хайретдинович, Михайлов Эдуард Эрнсович, Мусагитова Гөлниса Рамилевна, Сагитзянова Рамзия Гарифулловна, Ашрафзянова Гөлнара Раисовна, Михайлова Светлана Валентиновна, Хайретдинова Альфера Халиулловналар.

Аерым ярышлардан алган урыннар:

1.Эстафета 3 нче урын(Газимзянов Т.Г.,Гафиуллина Л.Н. Сагитзянова Р.Г.,Ашрафзянова Г.Р.,Саттаров Л.Б.)

2.Дартс 3 нче урын(Саттаров Л.Б., Гафиуллина Л.Н)

3.Аркан тарту 1 нче урын(Назипов Р.Х,Василова Г.Х.) .Районның иң көчле (Субаш, Сосна мәктәбе )командаларын җиңделәр.