С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Адрес: 422255, Россия, Республика Татарстан, Балтасинский район, село Бурбаш, ул. Ф. Шакирова, д. 41, 41/1
Телефон: +7(843)-683-37-16;+7(843)-683-39-20
E-Mail: scola_burbash@mail.ru; Sbrb.Blt@tatar.ru
Короткое название: МБОУ Бурбашская СОШ
Руководитель: Сибагатуллин Малик Тимерханович
У нас учатся: 158 учащихся/158 укучы
У нас учат: 24 учителя/24 укытучы

70 летие Великой Победы

Бөек Җиңүнең 70 еллыгына план

Бөек Җиңүнең 70 еллыгына багышланган чаралар (фоторепортаж)

Сугыш чоры балалары белән очрашу (фоторепортаж)

Сугыш чоры балалары белән очрашу (кичә)

9 сыйныф укучыларының сугыш чоры балаларына багышланган буклеты

6 сыйныф укучыларының сугыш чоры балаларына багышланган буклеты

7 сыйныф укучыларының сугыш чоры балаларына багышланган буклеты

"Җиңү таңы шатлык китерсә дә, һаман сызлый әле яралар..." Бөек Җиңүнең 70 еллыгына багышланган әдәби-музыкаль кичә. Авторы 11 сыйныф җитәкчесе Хайруллина В.Н.

"Нәрсә ул батырлык?" темасына Бөек Җиңүнең 70 еллыгына багышланган ачык класс сәгате.  Авторы 6 сыйныф җитәкчесе Нуретдинова З.З.

"Нәрсә ул батырлык?" темасына Бөек Җиңүнең 70 еллыгына багышланган ачык класс сәгате өчен презентация.  Авторы 6 сыйныф җитәкчесе Нуретдинова З.З.

"Үлемсез полк" темасына Бөек Җиңүнең 70 еллыгына багышланган ачык класс сәгате. Авторы 7 сыйныф җитәкчесе Валиева Г.Т.

"Үлемсез полк" темасына Бөек Җиңүнең 70 еллыгына багышланган ачык класс сәгате өчен презентация. Авторы 7 сыйныф җитәкчесе Валиева Г.Т.

Бөрбаш урта мәктәбендә Бөек Җиңүнең 70 еллыгына багышлап уздырылган чаралар буенча отчеты. 18-25 февраль

Бөрбаш урта мәктәбендә Бөек Җиңүнең 70 еллыгына багышлап уздырылган чаралар буенча отчеты. 26-4 март

Бөрбаш урта мәктәбендә Бөек Җиңүнең 70 еллыгына багышлап уздырылган чаралар буенча отчеты. 16-23 март

Бөрбаш урта мәктәбендә белем алган сугышчы интернационалистлар белән очрашу. Авторы 10 сыйныф җитәкчесе Хөсәенова Ф.Х.

Бөрбаш урта мәктәбендә белем алган сугышчы интернационалистлар белән очрашу өчен презентация. Авторы 10 сыйныф җитәкчесе Хөсәенова Ф.Х.

Бөек Җиңүнең 70 еллыгына ветераннарга медаль тапшыру тантанасы. Авторы педагог организатор Гафарова Г. Г.

Бөрбаш урта мәктәбендә укып чыккан Афганстанда хезмәт иткән , батыр абыйларыбыз белән очрашу (фоторепортаж)

Бөек Җиңүнең 70 еллыгына багышланган юбилей медальләре тапшыру тантанасы (25 февраль 2015) (фоторепортаж)

Ватанны саклаучылар көненә багышланган концерт (фоторепортаж)

Бөек Җиңүнең 70 еллыгына 70 сыерчык оясы акциясе (фоторепортаж)