Адрес: г. Азнакаево, ул. Просторная, д. 3
Телефон: +7(855)-929-80-08
Короткое название: МБОУ «СОШ №1 г.Азнакаево" Азнакаевского муниципального района РТ
Руководитель: Фаттахов Дамир Марсимович
Год основания учреждения: 1918

Фархутдинова Г.Г.

Фархутдинова

Галия

Галимулловна

Туган көне:13.07.1958

Эш урыны: Азнакай шәһәре 1 нче гомуми урта белем бирү мәктәбендә җыештыручы хатын (кыз)

Адресы:  Бауман урамы -4

Телефоны:   89178953273

Автобиография

Мин,Фәрхетдинова (Шарифуллина) Галия Галимулла кызы, 1958 елның 13июлендә җәйнең иң җылы,кояшлы көнендә, Азнакай районының Чалпы авылында дөньяга килгәнмен.Балачагым  туган  авылымда үтеп,шумында ук гомуми урта белем бирү мәктәбен тәмамлап,Бөгелмә шәһәренең бухгалтерлар әзерләү курсын бетердем.

1 976 елның 26 мартында кияүгә чыгып,тормыш иптәшем Фәрхетдинов Йолдыз Билал улы белән ике кыз тәрбияләп үстердек.

01.09.1977-2011 – Азнакай шәһәре 1 нче гомуми урта белем бирү мәктәбендә җыештыручы булып эшләдем.

Хәзерге вакытта лаеклы ялда

Бүләкләр:

Эшләү дәверендә мәктәп һәм мәгариф идәрәсе тарафыннан мактау

кәгазьләре белән буләкләндем.