С более подробной информацией можно ознакомится на сайте: info.edu.tatar.ru.

Адрес: "422031, Республика Татарстан, Арский район, с. Новый Кинер, ул. Серп и молот, д. 55/Татарстан Республикасы, Арча муниципаль районы, Яна Кенәр авылы, Урак-Чүкеч урамы, 55 нче йорт
Телефон: +7(843)-669-13-77
E-Mail: ddt.Kiner@tatar.ru,ddtkiner@rambler.ru
Короткое название: МБУ ДО "НДДТ"
Руководитель: Камалиева Гульчачак Мансуровна
У нас учат: 11 -основных педагогов, 21-совместителей

Новости Дома детского творчества

"Dance Premium" Халыкара конкурсы

Опубликовано: 14.11.2017

Казан шәһәрендә "Dance Premium" дип исемләнгән конкурс булып узды. Бу конкурста өстәмә белем бирү педагоглары Нуриева Г.Ф. һәм Абдуллазянова Г.Г. үзләренең укучылары белән катнашып 1 дәрәҗә дипломы алып кайттылар. Аларны зур җиңүләре белән котлыйбыз.